Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ULF GREDER (född 1949), "A pint of bitter, please", olja på duk, signerad Greder, 44x60 cm
Utställd på Galerie Pro Arte 1979(broschyr medföljer)
569500
2018-09-12
Gör en kostnadsfri värdering här