Ulf Greder oljemålning

Ulf Greder oljemålning
Ulf Greder oljemålning
Ulf Greder oljemålning
Ulf Greder oljemålning
Ulf Greder oljemålning
Ulf Greder oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ULF GREDER (född 1949), "A pint of bitter, please", olja på duk, signerad Greder, 44x60 cm
Utställd på Galerie Pro Arte 1979(broschyr medföljer)

569500

2018-09-12