Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BERNDT WENNSTRÖM (född 1945): Motiv av cyklist, signerad B. Wennström, numrerad 69/250, ca 57x67 cm, oramat blad
569503
2018-09-15
Gör en kostnadsfri värdering här