Berndt Wennström Färglitograf

Berndt Wennström Färglitograf
Berndt Wennström Färglitograf
Berndt Wennström Färglitograf
Berndt Wennström Färglitograf

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BERNDT WENNSTRÖM (född 1945): Motiv av cyklist, signerad B. Wennström, numrerad 69/250, ca 57x67 cm, oramat blad

569503

2018-09-15