Heljä Luikko-Sundström väggplatta

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HELJÄ LIUKKO-SUNDSTRÖM, väggplatta, Arabia, Finland, bemålat stengods, signerad Heljä Liukko-Sundström, Arabia, ca 23x46 cm

2 mindre nagg i underkanten

569504

2018-09-11