Göran Malmvall skåp med hylla

Göran Malmvall skåp med hylla
Göran Malmvall skåp med hylla
Göran Malmvall skåp med hylla
Göran Malmvall skåp med hylla
Göran Malmvall skåp med hylla
Göran Malmvall skåp med hylla
Göran Malmvall skåp med hylla
Göran Malmvall skåp med hylla
Göran Malmvall skåp med hylla
Göran Malmvall skåp med hylla
Göran Malmvall skåp med hylla
Göran Malmvall skåp med hylla

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GÖRAN MALMVALL, skåp med hylla, modell KA72, mahognyfaner, beslag i mässing, Karl Andersson & Söner, höjd ca 86 + 79,5, 80 x 46 cm

Bruksslitage, blekta partier

569520

2018-09-11