Klubbat för:
3 000 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
BORD, 1900-talets första hälft, engelsk stil, fanerat i mahogny, fotavslutningar med mässingshyllsor, utdragbara bordsskivor, insida med spegel, höjd 58, 108x59 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
569524
2018-09-11
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner