Klubbat för:
560 EUR
Utropspris
500 EUR
ALVAR AALTO, vas, "Savoy", signerad Alvar Aalto - Iittala, 1940/50-tal, Finland, klart- och opalglas, blåst i träform, höjd 14,5 cm.
569528
2018-10-29
Gör en kostnadsfri värdering här