Yrjö Edelmann Konstsamling Karlzén
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 000 SEK
YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Komposition med äpple och träd, signerad Y Edelmann, EA, färglitografi, bladmått ca 67x54 cm,
Läs mer
569544
2018-09-23