Fåtölj "Chesterfield"

Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FÅTÖLJ, "Chesterfield", sent 1900-tal, skinnklädsel, djuphäftad rygg, lös sittplymå, etikettmärkt Britannia Furniture, sitthöjd ca 46 cm

Bruksslitage, repor varav några synliga

569551

2018-09-11