Sven Inge de Monér Höglund oljemålning
2018-09-12
569573
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVEN INGE DE MONÉR HÖGLUND (1935-2008): Komposition, monogramsignerad och daterad -92, olja på pannå, ca 115x89 cm
Smärre ytskador