Sven Inge de Monér Höglund oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN INGE DE MONÉR HÖGLUND (1935-2008): Komposition, monogramsignerad och daterad -92, olja på pannå, ca 115x89 cm

Smärre ytskador

569573

2018-09-12