Sigfrid Ullman oljemålning

Sigfrid Ullman oljemålning
Sigfrid Ullman oljemålning
Sigfrid Ullman oljemålning
Sigfrid Ullman oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

2 500 SEK

SIGFRID ULLMAN (1886-1960): "Utsikt Klöverön", monogramsignerad SU, olja på pannå, ca 45x54 cm

569574

2018-09-11