Salongsbord
2018-09-11
569575
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SALONGSBORD, 1800-talets andra hälft, fanerad med valnöt med rik intarsiadekor, höjd ca 64, diameter ca 94 cm
Lagningar, sprickor, slitage