Man Ray färglitografi

Man Ray färglitografi
Man Ray färglitografi
Man Ray färglitografi
Man Ray färglitografi

Klubbat för:

2 400 SEK

2 000 SEK

MAN RAY (1890-1976): Komposition, signerad Man Ray, färglitografi 63/150, bladmått ca 28x22 cm

Släppt från baksidan

569577

2018-09-27