Matservis Rosenthal

Matservis Rosenthal
Matservis Rosenthal
Matservis Rosenthal
Matservis Rosenthal
Matservis Rosenthal
Matservis Rosenthal
Matservis Rosenthal
Matservis Rosenthal
Matservis Rosenthal
Matservis Rosenthal
Matservis Rosenthal
Matservis Rosenthal

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROSENTHAL, matservis, 39 dlr., 1900-talets mitt, tryckt dekor med rosor, bestående av: 9 mattallrikar, 12 djupa tallrikar, 3+5 assietter, 3 uppläggningsfat, 2 saladjärer, 2 karotter, kanna, såsskål, terrin med lock

enstaka nagg

569584

2018-09-12