Ulf Eklund färggravyr

Ulf Eklund färggravyr
Ulf Eklund färggravyr
Ulf Eklund färggravyr
Ulf Eklund färggravyr

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ULF EKLUND (född 1941): "Bakgårdsflickan", signerad Ulf Eklund, daterad 1975, numrerad 3/30, färggravyr, ca 59x46 cm

569617

2018-09-12