Udda matskedar skedar

Udda matskedar skedar
Udda matskedar skedar
Udda matskedar skedar
Udda matskedar skedar
Udda matskedar skedar
Udda matskedar skedar
Udda matskedar skedar
Udda matskedar skedar
Udda matskedar skedar
Udda matskedar skedar

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MATSKEDAR, 4 st, 1800-tal, uppläggningssked, CG Hallberg, Stockholm 1954, 5 mockaskedar, silver, vikt ca 275 g

Slitage, några med gravyr

569640

2018-09-12