Olle Olsson Hagalund Konstsamling Karlzén
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OLLE OLSSON HAGALUND (1904-72): Motiv från Hagalund - skomakeriet, signerad Olle Olsson Hagalund, numrerad 4/110, litografi, ca 33x47 cm,
Läs mer
569641
2018-09-23