Olle Olsson Hagalund Konstsamling Karlzén

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLLE OLSSON HAGALUND (1904-72): Motiv från Hagalund - skomakeriet, signerad Olle Olsson Hagalund, numrerad 4/110, litografi, ca 33x47 cm,

Läs mer

569641

2018-09-23