Gravyrer efter Singleton

Gravyrer efter Singleton
Gravyrer efter Singleton
Gravyrer efter Singleton
Gravyrer efter Singleton
Gravyrer efter Singleton
Gravyrer efter Singleton

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GRAVYRER, 5 st, efter H. Singleton, 1800-tal, barnmotiv, varav ett färglagt, varierade mått

Delvis med fuktskador

569642

2018-09-11