Bricka nysilver

Bricka nysilver
Bricka nysilver
Bricka nysilver
Bricka nysilver
Bricka nysilver
Bricka nysilver
Bricka nysilver
Bricka nysilver

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BRICKA, nysilver, 1900-talets första hälft, dekor med druvor, hänklar, graverad "Bacchi Wapen 1940, ca 72x45 cm

Slitage

569645

2018-09-12