Vilfåtölj 1930-tal
2018-09-12
569657
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
VILFÅTÖLJ, 1930-tal, ställbar, löstagbart fotstöd, skinnklädsel, hjultrissor
Skador: Slitage