Magnus Björkbom oljemålning

Magnus Björkbom oljemålning
Magnus Björkbom oljemålning
Magnus Björkbom oljemålning
Magnus Björkbom oljemålning
Magnus Björkbom oljemålning
Magnus Björkbom oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

2 000 SEK

MAGNUS BJÖRKBOM (född 1980), "Axlande en ny sol", signerad Björkbom, daterad atergo 2010, olja på duk, ca 57x89 cm

569664

2018-09-12