Sven Jonsson Axel Olson Konstsamling Karlzén
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HALMSTADGRUPPEN, 2 st, SVEN JONSSON (1902-1981): Upplyst, signerad Sven Jonsson, ea, färglitografi, ca 38x59 cm samt AXEL OLSSON (1899-1986): Ögat, signerad och numrerad 16/100, färgetsning, bildmått ca 10x15 cm,
Läs mer
569668
2018-09-23