Sven Jonsson Axel Olson Konstsamling Karlzén

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HALMSTADGRUPPEN, 2 st, SVEN JONSSON (1902-1981): Upplyst, signerad Sven Jonsson, ea, färglitografi, ca 38x59 cm samt AXEL OLSSON (1899-1986): Ögat, signerad och numrerad 16/100, färgetsning, bildmått ca 10x15 cm,

Läs mer

569668

2018-09-23