Anders Palmér oljemålning Konstsamling Karlzén

Klubbat för:

4 400 SEK

3 000 SEK

ANDERS PALMÉR (född 1958): Landskap, signerad Palmér, olja på duk, ca 53x63 cm,

Läs mer

569670

2018-09-23