Anders Palmér oljemålning Konstsamling Karlzén
Klubbat för:
4 400 SEK
3 000 SEK
ANDERS PALMÉR (född 1958): Landskap, signerad Palmér, olja på duk, ca 53x63 cm,
Läs mer
569670
2018-09-23