Oscar Reuterswärd Konstsamling Karlzén

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OSCAR REUTERSWÄRD (1915-2002): (2) Omöjliga figurer, signerade och numrerade Oscar Reuterswärd 114/175, färglitografier, ca 24,5x20 cm,

Läs mer

569680

2018-09-23