Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MEISSEN, tallrikar, 2+1 st., porslin, Tyskland, 1800-talets slut, dekor i delvis i relief samt av blommor, diamter ca 24-25 cm
1 med nagg de två andra 3 sortering
569683
2018-09-12
Gör en kostnadsfri värdering här