Ivar Morsing oljemålning Konstsamling Karlzén
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
IVAR MORSING (1919-2009): Husgavlar, signerad och daterad I Morsing, olja på pannå, ca 46x38 cm,
Läs mer
Färgbortfall
569685
2018-09-23