Fiskspade

Fiskspade
Fiskspade
Fiskspade
Fiskspade
Fiskspade
Fiskspade
Fiskspade
Fiskspade

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FISKSPADE, silver, 1800-tal, VISSLA / BARNSKALLRA, möjligen delvis silver, med benhandtag, längd ca 17-28 cm

Slitage, barnskallra med skador

569693

2018-09-12