Grafik Konstsamling Karlzén
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TRE KONSTNÄRER, Christian BERG (1893-1976): "Nature morte Paris 1926", signerad och daterad Christian Berg 1974, LVII / LX, litografi, ca 23x20 cm samt Lennart ASCHENBRENNER (född 1943): Coctailglas, signerad och numrerad 227/295, grafiskt blad, ca 25,5x17 cm,
Ragnar VON HOLTEN (1934-2009), Stilleben, signerad, collage, ca 13x14 cm,
Läs mer
569694
2018-09-23