Grafik Konstsamling Karlzén

Grafik Konstsamling Karlzén
Grafik Konstsamling Karlzén
Grafik Konstsamling Karlzén
Grafik Konstsamling Karlzén

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TRE KONSTNÄRER, Christian BERG (1893-1976): "Nature morte Paris 1926", signerad och daterad Christian Berg 1974, LVII / LX, litografi, ca 23x20 cm samt Lennart ASCHENBRENNER (född 1943): Coctailglas, signerad och numrerad 227/295, grafiskt blad, ca 25,5x17 cm,
Ragnar VON HOLTEN (1934-2009), Stilleben, signerad, collage, ca 13x14 cm,

Läs mer

569694

2018-09-23