Lennart Rodhe KA Pehrson Konstsamling Karlzén

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

1947 ÅRS MÄN, 2 st, LENNART RODHE (1916-2005): Komposition, signerad och daterad Lennart Rohde 1987, ea, färglitografi, bildmått ca 13x9 cm samt KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Motiv med exotiska blommor, signerad och daterad K. A. Persson -77, 32/375, färglitografi, ca 28x42 cm,

Läs mer

KA Perhson med fläckar i marginalen

569701

2018-09-23