Kakelplatta

Kakelplatta
Kakelplatta
Kakelplatta
Kakelplatta
Kakelplatta
Kakelplatta
Kakelplatta
Kakelplatta

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KAKELPLATTA, 1700-tal, fajans, nordstjärnan, ca 32x26 cm

Slitage, skador

569713

2018-09-12