Evert Lindfors

Evert Lindfors
Evert Lindfors
Evert Lindfors
Evert Lindfors
Evert Lindfors
Evert Lindfors
Evert Lindfors
Evert Lindfors
Evert Lindfors
Evert Lindfors

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

EVERT LINDFORS (född 1927): tillskriven, komposition, terracotta, ca 28x48 cm

Lagningar, skador

569715

2018-09-12