Skrin saltkar
2018-09-12
569719
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKRIN, SALTKAR, 2+1 st., 18/1900-tal, fanérad med sköldpaddsimitation, skrinets höjd ca 9, 14x8 cm
En fot senare, nagg på saltkaren