Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKRIN, SALTKAR, 2+1 st., 18/1900-tal, fanérad med sköldpaddsimitation, skrinets höjd ca 9, 14x8 cm
En fot senare, nagg på saltkaren
569719
2018-09-12
Gör en kostnadsfri värdering här