Skrin saltkar

Skrin saltkar
Skrin saltkar
Skrin saltkar
Skrin saltkar
Skrin saltkar
Skrin saltkar
Skrin saltkar
Skrin saltkar
Skrin saltkar
Skrin saltkar
Skrin saltkar
Skrin saltkar
Skrin saltkar
Skrin saltkar

Klubbat för:

1 000 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

SKRIN, SALTKAR, 2+1 st., 18/1900-tal, fanérad med sköldpaddsimitation, skrinets höjd ca 9, 14x8 cm

Zustandsbeschreibung

En fot senare, nagg på saltkaren

569719

2018-09-12