Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
SKRIN, SALTKAR, 2+1 st., 18/1900-tal, fanérad med sköldpaddsimitation, skrinets höjd ca 9, 14x8 cm
Zustandsbeschreibung
En fot senare, nagg på saltkaren
569719
2018-09-12
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner