Hjälmar

Hjälmar
Hjälmar
Hjälmar
Hjälmar
Hjälmar
Hjälmar
Hjälmar
Hjälmar
Hjälmar
Hjälmar
Hjälmar
Hjälmar

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

HJÄLMAR, 6+1 st, 1900-tal, amerikanska, svenska och tyska, besående av en US M1, med innerhjälm, samt ytterligare en innerhjälm, svenska m/21, m/26 och m/37, finsk/tysk M16 och tysk M40, en innerhjälm M1 märkt Ekstrand

Sliatge, smärre skador

569727

2018-09-15