Dan Nygård blandteknik
Klubbat för:
850 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
DAN NYGÅRD (född 1943): (3) "Tre resor", triptyk, blandteknik på litografier, signerade Dan Nygård, numrerade 6/90, ca 56x38 cm
Kuntoraportti
569738
Päivämäärä:
2018-09-12