Helmer Osslund oljemålning
Klubbat för:
31 000 SEK
Arviointi
15 000 SEK
Kuvaus
HELMER OSSLUND (1866-1938), Träd vid havet, signerad Helmer Osslund, olja på pannå ca 27,5x48 cm
Kuntoraportti
Obetydligt färgbortfall, repa, smärre skada i pannån
569745
Päivämäärä:
2018-09-15