Albert Johansson litografi

Albert Johansson litografi
Albert Johansson litografi

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALBERT JOHANSSON (1926-1998), komposition med masker, signerad Albert Johansson, daterad -73, numrerad 76/99, faksimillito (offsetlitografi), ca 44 x 35 cm

569749

2018-09-12