Carl Johansson oljemålning

Carl Johansson oljemålning
Carl Johansson oljemålning
Carl Johansson oljemålning
Carl Johansson oljemålning
Carl Johansson oljemålning
Carl Johansson oljemålning
Carl Johansson oljemålning
Carl Johansson oljemålning

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

CARL JOHANSSON (1863-1944), Landskap vid Höga kusten, signerad Carl Johansson och daterad 1928-29, olja på duk ca 72x98 cm

569755

2018-09-15