Carl Malmsten lambord 1 par

Carl Malmsten lambord 1 par
Carl Malmsten lambord 1 par
Carl Malmsten lambord 1 par
Carl Malmsten lambord 1 par
Carl Malmsten lambord 1 par
Carl Malmsten lambord 1 par
Carl Malmsten lambord 1 par
Carl Malmsten lambord 1 par

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL MALMSTEN, sidobord, 2 st, 1900-tal, brickmärtka, höjd 50, 58x39 cm

Smärre slitage

569757

2018-09-14