Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 200 SEK
HUGGARE, svensk, m/1748-1856, svart läderbalja med två mässingsbeslag, p-stämplad klinga, längd ca 70 cm, klingans längd ca 56
Slitage, torkad balja, skruv saknas
569758
2018-09-15
Gör en kostnadsfri värdering här