Yngvar Sandström sidobord 1 par

Klubbat för:

2 800 SEK

2 000 SEK

YNGVAR SANDSTRÖM, lampbord, 1 par, 1960-tal, märkta Yngvar Sandström AB Säffle Möbelfabrik, fanérade i valnöt, höjd 50, 45x65 cm

Bruksslitage

569759

2018-09-14