Klubbat för:
2 800 SEK
2 000 SEK
YNGVAR SANDSTRÖM, lampbord, 1 par, 1960-tal, märkta Yngvar Sandström AB Säffle Möbelfabrik, fanérade i valnöt, höjd 50, 45x65 cm
Bruksslitage
569759
2018-09-14