Byrå 1800-talets slut

Byrå 1800-talets slut
Byrå 1800-talets slut
Byrå 1800-talets slut
Byrå 1800-talets slut
Byrå 1800-talets slut
Byrå 1800-talets slut
Byrå 1800-talets slut
Byrå 1800-talets slut

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYRÅ, nyrenässans, 1800-talets slut, 5 lådor, vitmålad, mått: H 117 cm B 89 cm

Åldersslitage, färgbortfall

569766

2018-09-12