Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ALBERT ENGSTRÖM (1869-1940): (3) "Sälutkikstallen Gotska Sandön", strandmotiv med ankare, mansporträtt, etsningar, signerade, varierande mått
Något gulnade
569777
2018-09-12
Gör en kostnadsfri värdering här