Albert Engström etsningar

Albert Engström etsningar
Albert Engström etsningar
Albert Engström etsningar
Albert Engström etsningar
Albert Engström etsningar
Albert Engström etsningar

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALBERT ENGSTRÖM (1869-1940): (3) "Sälutkikstallen Gotska Sandön", strandmotiv med ankare, mansporträtt, etsningar, signerade, varierande mått

Något gulnade

569777

2018-09-12