Klubbat för:
15 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ÅMELLS MÖBLER, "Gamla Sverige", vitrinskåp, rokokostil, Åmells möbler, signerade ML -01, höjd ca 220, 147x42 cm, nyckel finns
Bruksslitage
569782
2018-09-12
Gör en kostnadsfri värdering här