Vitrinskåp Åmells möbler

Vitrinskåp Åmells möbler
Vitrinskåp Åmells möbler
Vitrinskåp Åmells möbler
Vitrinskåp Åmells möbler
Vitrinskåp Åmells möbler
Vitrinskåp Åmells möbler
Vitrinskåp Åmells möbler
Vitrinskåp Åmells möbler
Vitrinskåp Åmells möbler
Vitrinskåp Åmells möbler
Vitrinskåp Åmells möbler
Vitrinskåp Åmells möbler

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ÅMELLS MÖBLER, "Gamla Sverige", vitrinskåp, rokokostil, Åmells möbler, signerade ML -01, höjd ca 220, 147x42 cm, nyckel finns

Bruksslitage

569782

2018-09-12