Frisendahl gips

Frisendahl gips
Frisendahl gips
Frisendahl gips
Frisendahl gips
Frisendahl gips
Frisendahl gips
Frisendahl gips
Frisendahl gips
Frisendahl gips
Frisendahl gips
Frisendahl gips
Frisendahl gips
Frisendahl gips
Frisendahl gips

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FREDRIK FRISENDAHL (1891-1984): Kentaur, signerad Fred Frisendahl, marmorpatinerad gips, höjd ca 102 cm

Sprickor, enstaka nagg

569783

2018-09-17