Stekfat Kina 1700-tal
2018-09-13
569787
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STEKFAT, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), oktagonal form, dekori underglasyrblått, ca 45x37 cm
Mindre nagg samt ett avslag undertill